.: خـــتــــــم قـــــــــرآن :. - خـتـم زیـارت عـاشـورا (مـاه مـحـرم)

بسم رب الشهدا و صدیقین

با سلام، فرا رسیدن ماه خون و حماسه، ماه محرم، را خدمت تمام شیعیان جهان و دوست داران امام حسین (ع) تسلیت عرض می نماییم.

به همین مناسبت تصمیم بر آن داریم تا طبق روال سال های گذشته، طرح ختم دسته جمعی زیارت عاشورا با نام تا کربلا را آغاز نماییم، که طی آن شرکت کنندگان باید در هر روز یکبار دعای زیارت عاشورا را قرائت نماید.

زمان برگزاری این طرح از اول ماه محرم الحرام لغایت سیزدهم ماه (سومین روز شهادت امام حسین (ع)) می باشد.

از تمام عزیزانی که تمایل به شرکت در این طرح را دارند تقاضا داریم که نام مورد نظر و همچنین تعداد درخواستی خود را به صورت خصوصی برای نویسنده وبلاگ ارسال نمایند و یا اینکه با ارسال نام خود به صورت پیا مک به شماره تلفن ۰۹۱۹۲۹۸۴۴۳۶در این طرح شرکت نمایند.

یـا حـسـیـن

نوشته شده توسط ســعــیــد در یکشنبه چهاردهم آذر 1389 ساعت 13:47 | لینک ثابت |

 

با عرض سلام و تسلیت به مناسبت وفات حضرت محمد (ص) و امام حسن مجتبی (ع) و همینطور امام رضا (ع) خدمت تمام مسلمانان و شیعیان جهان و ایران عزیز، به اطلاع تمام بازدیدکنندگان وبلاگ ختم قرآن می رساند که با همت دوستان عزیز آقایان سید مسلم صالحی و ابوالقاسم قاسمی، طرحی با نام تا کربلا (ختم دسته جمعی زیارت عاشورا) از روز عاشورا لغایت اربعین حسینی برگزار گردید.

طی این طرح تعداد 38 نفر از دوستان، اعم از کسانی که در ختم قرآن حضور داشتند یا نداشتند و همینطور کسانی که از طریق اینترنت با ما ارتباط برقرار نمودند، حضور پیدا کردند که با کمک پروردگار متعال و یاری امام حسین (ع) و این دوستان عزیز توانستیم 1520 بار زیارت عاشورا را قرائت کنیم.

* اسامی شرکت کنندگان در طرح تا کربلا :

1. سید مسلم صالحی

2. ابوالقاسم قاسمی (9 نفر)

3. حسین اصلانی (16 نفر)

4. شهرام ودادی کیا

5. رضا برزگر

6. محسن ایرانی

7. دوستان اینترنتی (3 نفر)

8. سعید شعبانی (6نفر)

 

پی نوشت:

            *این طرح (تا کربلا) در سالهای آتی نیز انجام خواهد شد.

نوشته شده توسط ســعــیــد در یکشنبه بیست و پنجم بهمن 1388 ساعت 19:48 | لینک ثابت |

سلام. فرارسیدن ماه محرم الحرام و شهادت سرور و سالار شهیدان - امام حسین (ع) - را به تمامی دوستان عزیز تسلیت عرض می نماییم.

با دوستان تصمیم گرفتیم که طرحی را با عنوان ختم زیارت عاشورا از شروع ماه محرم لغایت اربعین حسینی برگزار نماییم به این امید که هدف اصلی واقعه عاشورا و شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان را با دقت در معانی این زیارت بیشتر و بهتر درک کنیم.

عزیزانی که تمایل به شرکت در این ختم دسته جمعی را دارند می توانند نام خود - یا نام مستعار انتخابی خود - را در بخش نظرات برای نویسنده ارسال کنند تا آمار دقیقی از ختم کنندگان داشته باشیم.

لازم به ذکر است کسانی که در این طرح شرکت کنند باید در طول روز - از شروع ماه محرم تا اربعین حسینی - حداقل یک بار این زیارت را قرائت نمایند و بیشتر از آن را نیز می توانند قرائت نموده و به ما اطلاع دهند.

*** شما می توانید با مراجعه به قسمت پیوندهای روزانه وبلاگ دعای زیارت عاشورا (مخصوص تلفن همراه) و کتابهای دیگری در مورد واقعه کربلا را با حجم بسیار کم و مخصوص تلفن همراه دانلود نمایید.

نوشته شده توسط ســعــیــد در پنجشنبه بیست و ششم آذر 1388 ساعت 13:14 | لینک ثابت |